ATVIROSIOS 2019 M. JURBARKO RAJONO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

ARTIMIAUSIOS VARŽYBOS

Vasario 17 d. (sekmadienis)
11.00 val.  Imsrė - Ąžuolas
12.00 val.  Skirsnemunė - Norlin
13.00 val.  LDK Kęstučio MPB - Antakalnio parkas
14.00 val.  Tauragė - Linksmakalnis

REZULTATŲ LENTELĖ PO III TURO

Vieta
Komanda Žai Per Lyg Pra + - +/- Taškai
1 „Imsrė“, Jurbarkas 3 3 0 0 24 2 +22 9
2 SK „Linksmakalnis“, Kauno r. 3 3 0 0 15 5 +10 9
3 FC „Antakalnio parkas“,  Kaunas 3 2 0 1 8 4 +4 6
4 „Ąžuolas“,  Tauragė 3 2 0 1 13 10 +3 6
5 „Tauragė“, Tauragė 3 1 0 2 12 7 +5 3
6 „LDK Kęstučio MPB“, Tauragės r. 3 1 0 2 9 12 -3 3
7 „Norlin“, Tauragė 3 0 0 3 7 16 -9 0
8 „Skirsnemunė“, Jurbarko r. 3 0 0 3 1 33 -32 0
 

REZULTATAI

I turas

„Skirsnemunė“ 0 : 10 „Tauragė“
„Imsrė“ 5 : 2  „LDK Kęstučio MPB“
 „Ąžuolas“ 1 : 6  SK „Linksmakalnis“
 „Norlin“ 0 : 4  FC „Antakalnio parkas“

II turas

„Skirsnemunė“ 0 : 15 „Imsrė“
„LDK Kęstučio MPB“ 3 : 4  „Ąžuolas“
 „Tauragė“ 2 : 3  FC „Antakalnio parkas“
SK „Linksmakalnis“ 7 : 4  „Norlin“

III turas

FC „Antakalnio parkas“ 0 : 2 SK „Linksmakalnis“
„Norlin“ 3 : 4  „LDK Kęstučio MPB“
 „Ąžuolas“ 8 : 1  FK „Skirsnemunė“
„Imsrė“ 4 : 0  „Tauragė“
REZULTATYVIAUSI ŽAIDĖJAI
ivarciai Vardas, Pavardė Komanda
8 Nerijus Norkus „Tauragė“
6 Mindaugas Zlatkus SK „Linksmakalnis“
4 Salvijus Vidrinskas „Ąžuolas“
4 Lukas Rudzevičius „Imsrė“
4 Arnoldas Stakionis SK „Linksmakalnis“
3 Gintautas Rudzevičius „Ąžuolas“
3 Laurynas Danielius „Imsrė“
3 Laurynas Kavaliauskas „Imsrė“
3 Rokas Venslauskas „Imsrė“
3 Haroldas Eiskis „LDK Kęstučio MPB“
3 Dovydas Jurkšaitis „Norlin“
3 Benas Buzevičius SK „Linksmakalnis“
2 Nidijus Janavičius „Ąžuolas“
2 Petras Mazur „Ąžuolas“
 2 Antanas Jockus „Tauragė“
 2 Elvinas Navickas FC „Antakalnio parkas“
2 Mindaugas Kasparas FC „Antakalnio parkas“
2 Arnas Levonauskas „Imsrė“
2 Lukas Dapkus „Imsrė“
2 Haroldas Butkus „Imsrė“
2 Mantas Murauskas „Imsrė“
2 Matas Venslauskas „Imsrė“
2 Arnas Metrikis „LDK Kęstučio MPB“
2 Aurimas Žmuidinavičius „LDK Kęstučio MPB“
1 Audrius Danielius „Imsrė“
1 Martynas Misevičius „Ąžuolas“
1 Kęstutis Zaksas „Ąžuolas“
1 Tautydas Macaitis „Norlin“
1 Deimantas Ilarionenkovas „Norlin“
1 Tadas Kiliokaitis „Norlin“
1 Rokas Sirvydis „Norlin“
1 Gytis Vaičius „LDK Kęstučio MPB“
1 Lukas Liola „LDK Kęstučio MPB“
1 Karolis Bakšys „Skirsnemunė“
1 Mantas Jonušaitis „Tauragė“
1 Lukas Silvanavičius FC „Antakalnio parkas“
1 Povilas Malakas FC „Antakalnio parkas“
1 Benas Kudirka FC „Antakalnio parkas“
1 Patrikas Kutka FC „Antakalnio parkas“
1 Egidijus Pošukevičius SK „Linksmakalnis“
1 Paulius Giedraitis SK „Linksmakalnis“
GELTONŲ KORTELIŲ STATISTIKA
geltona kortele Vardas, Pavardė Komanda
   2   Gytis Vaičius „LDK Kęstučio MPB“
2 Giedrius Jukna „Tauragė“
2 Haroldas Eiskis „LDK Kęstučio MPB“
2 Tadas Kiliokaitis „Norlin“
2 Arnoldas Stakionis SK „Linksmakalnis“
2 Ramūnas Kasparaitis „Ąžuolas“
2 Mindaugas Kasparas FC „Antakalnio parkas“
2 Vaidas Giedra SK „Linksmakalnis“
2 Dominykas Žukauskas FK „Skirsnemunė“
1 Dovydas Jurkšaitis „Norlin“
1 Marius Andriulis „Tauragė“
1 Gintautas Rudzevičius „Ąžuolas“
1 Martynas Misevičius „Ąžuolas“
1 Kęstutis Zaksas „Ąžuolas“
1 Saulius Andriuškevičius „Ąžuolas“
1 Matas Venslauskas „Imsrė“
1 Lukas Rudzevičius „Imsrė“
1 Lukas Dapkus „Imsrė“
1 Haroldas Butkus „Imsrė“
1 Lukas Bakšys „Imsrė“
1 Mažvydas Gintalas „LDK Kęstučio MPB“
1 Arnas Metrikis „LDK Kęstučio MPB“
1 Deimantas Ilarionenkovas „Norlin“
1 Tadas Kiliokaitis „Norlin“
1 Tautvydas Macaitis „Norlin“
1 Domas Jarašius FC „Antakalnio parkas“
1 Benas Kudirka FC „Antakalnio parkas“
1 Giedrius Sungaila FC „Antakalnio parkas“
1 Paulius Giedraitis SK „Linksmakalnis“
1 Egidijus Pašukevičius SK „Linksmakalnis“
1 Deividas Karlauskas SK „Linksmakalnis“
RAUDONŲ KORTELIŲ STATISTIKA
raudona kortele Vardas, Pavardė Komanda
1 Petras Mazur „Ąžuolas“
1 Ramūnas Kasparaitis „Ąžuolas“
1 Gytis Vaičius „LDK Kęstučio MPB“
1 Giedrius Jukna „Tauragės“
1 Dominykas Žukauskas FK „Skirsnemunė“

Komandos

Komandos treneris: Gintautas Rudzevičius
Komandos vadovas: Arūnas Virvilas

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Andrius Vainauskas  1980      -         -         -    
Arūnas Virvilas  1968  -  -  -
Donatas Čyžas 1975  - - -
Gintautas Rudzevičius 1973  3  1 -
Ignas Bartusevičius    -  -  -
Karolis Zairys 1990  - - -
Kęstutis Zaksas 1982  1 1  -
Marius Kvedys 1980  - -  -
Martynas Misevičius 1987  1 1  -
Matas Kasparaitis 2003  -  - -
Nidijus Janavičius 1978  2 - -
Petras Mazur  1981  2  - 1
Ramūnas Kasparaitis 1974 -  2 1
Rolandas Norkus  1981  - -  -
Saimonas Burkšaitis 1990 -  - -
Salvijus Vidrinskas 1988  4  -  -
Saulius Andriuškevičius 1971  -  1  -
Vytautas Želvys 1990 -  -  -
Komanda „Ąžuolas

Komandos treneris: Matas Venslauskas
Komandos vadovas: Matas Venslauskas

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Arnas Levonauskas 2001     2         -        -   
Audrius Danielius  1994 1  -  -
Haroldas Butkus 1996 2 1 -
Karolis Giedraitis 1997 -  - -
Laurynas Danielius 1996 3  -  -
Laurynas Kavaliauskas 1995 3 - -
Lukas Bakšys 1997 - 1  -
Lukas Dapkus 1999 2 1  -
Lukas Rudzevičius 1994 4 1  -
Mantas Murauskas 1996 2  - -
Matas Venslauskas 1997 2 1 -
Rokas Venslauskas  1991 3  - -
Komanda „Imsrė“

Komandos treneris: Virginijus Tūtorius
Komandos vadovas: Virginijus Tūtorius

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Aivaras Telišauskas 1988      -          -          -    
Arnas Metrikis  1994 2 1  -
Aurimas Žmuidinavičius 1996 2 - -
Gytis Vaičius 1996 1 2 1
Haroldas Eiskis 1995 3 2  -
Justinas Pučinskis 1993  - - -
Lukas Bastys 1997  - -  -
Lukas Liola 1998 1 -  -
Martynas Pučinskis 1995 - -  -
Mažvydas Gintalas 1999  - 1 -
Mindaugas Oškutis 1981 - - -
Virginijus Tūtorius  1965  -  - -
Komanda „LDK Kęstučio MPB“

Komandos treneris: Gražvydas Steponaitis
Komandos vadovas: Gražvydas Steponaitis

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Kęstutis Paulaitis 1976 - - -
Artūras Zairys 1965 - - -
Aurimas Adomaitis 1997 -  -  -
Karolis Venckus 1983 - - -
Povilas Balilionis 1997 - - -
Julius Pocius 1996 - - -
Arnas Treinys 1984 - - -
Gražvydas Steponaitis 1978  - - -
Artūras Žimaila 1974      -          -          -    
Evaldas Žimaila 1994 - - -
Rytis Bakanas 1974 - - -
Karolis Bakšys 2002 1 - -
Deividas Patašius 1994 - - -
Dominykas Žukauskas 2001 - 2 1
Gediminas Pravackas 1961 - -  -
Komanda „Skirsnemunė“

Komandos treneris: Marius Ambrutis
Komandos vadovas: Marius Ambrutis

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Aironas Vaičikauskas 1998      -           -          -    
Antanas Jockus 1997 2  -  -
Deividas Grigalius  2000 - - -
Gedas Cirvinskas 1993 - - -
Giedrius Jukna 1995 - 2 2
Mantas Jonušaitis 1991 1 - -
Marius Ambrutis 1995  - -  -
Marius Andriulis 1994 - 1  -
Nerijus Norkus 1990 8 - -
Romas Auškalnis 1999 - - -
Komanda „Tauragė“

Komandos treneris: Tautvydas Macaitis
Komandos vadovas: Tautvydas Macaitis

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Deimantas Ilarionenkovas 1999     1          1          -    
Dovydas Jurkšaitis 1998 3 1  -
Dovydas Lankauskas 2002 - - -
Matas Bytautas 1998 - - -
Paulius Bulinskas 1999 - - -
Rokas Sirvydis 1998 1 - -
Tadas Kiliokaitis 1998 1 2  -
Tautvydas Macaitis 1997 1 1  -
Domantas Ignotas 1998 - - -
Edgaras Taroza 1998 - - -
Egidijus Dusevičius 2001 - - -
Gytis Gedvilas 1997 - - -
Vytautas Macaitis 1989 - - -
Vytautas Danius 1993 - - -
Edgaras Mejeris 1996 - - -
Komanda „Norlin“

Komandos treneris: Edvinas Alimkinas
Komandos vadovas: Edvinas Alimkinas

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Benas Andrijankinas  2001      -          -           -    
Domas Jarašius 1992 - 1  -
Edvinas Alimkinas 1992 - - -
Elvinas Navickas 1998 2 - -
Lukas Silvanavičius 1997 1 - -
Mindaugas Kasparas 1988 2 2 -
Povilas Malakas 1998 1 -  -
Rolandas Daniulevičius 1992 - -  -
Simas Janauskas 1996 - - -
Benas Kudirka 1995 1 1 -
Patrikas Kutka 1996 1 - -
Martynas Jasas 1999 - - -
Giedrius Sungaila 1992 - 1 -
Vytautas Liukaitis 1998 - - -
Tomas Snapkauskas 1992 - - -
Justas Kudirka 2000 - - -
Martynas Vorušila 1997 - - -
Nedas Zagurskas 2002 - - -
Benas Olencevičius 1995 - - -
Rokas Paškevičius 2000 - - -
Arvydas Miklovis 1997 - - -
Juozas Lubas 2002 - - -
Danielius Liaudanskis 2001 - - -
Rokas Musneckis 1999 - - -
Martynas Turskis 1996 - - -
Rokas Viliušis 2000 - - -
Ignas Miliūnas 1999 - - -
Deividas Abucevičius 2002 - - -
Gustas Armalis 1999 - - -

Komandos treneris: Mindaugas Zlatkus
Komandos vadovas: Mindaugas Zlatkus

Vardas, pavardė Gimimo metai ivarciai geltona kortele raudona kortele
Arnoldas Stakionis        4          2          -    
Benas Buzevičius   3 -  -
Egidijus Pošukevičius   1 1 -
Mantas Raulynaitis   - - -
Mindaugas Zlatkus   6 - -
Vaidas Giedra   - 1 -
Tautvydas Švelna   - 2 -
Paulius Giedraitis   1 1 -
Deividas Karlauskas   1 1 -
Artūras Liugamirskas   - 1 -
Laurynas Kavaliauskas   - - -
Haroldas Dagys   - - -
Artūras Armonas   - - -
Ugnius Montvilas   - - -
Shabib Machmadov   - - -