REZULTATYVIAUSI ŽAIDĖJAI
ivarciai Vardas, Pavardė Komanda
24 Mindaugas Zlatkus SK „Linksmakalnis“
22 Arnoldas Stakionis SK „Linksmakalnis“
19 Nerijus Norkus „Tauragė“
15 Salvijus Vidrinskas „Ąžuolas“
13 Laurynas Danielius „Imsrė“
13 Arnas Metrikis „LDK Kęstučio MPB“
11 Mantas Murauskas „Imsrė“
11 Gytis Vaičius „LDK Kęstučio MPB“
10 Haroldas Eiskis „LDK Kęstučio MPB“
10 Karolis Bakšys „Skirsnemunė“
9 Tadas Kiliokaitis „Norlin“
8 Dovydas Jurkšaitis „Norlin“
8 Deimantas Ilarionenkovas „Norlin“
8 Haroldas Dagys SK „Linksmakalnis“
7 Lukas Rudzevičius „Imsrė“
7 Romas Auškalnis „Tauragė“
6 Benas Buzevičius SK „Linksmakalnis“
6 Gintautas Rudzevičius „Ąžuolas“
6 Arnas Levonauskas „Imsrė“
5 Saimonas Burkšaitis „Ąžuolas“
5 Lukas Silvanavičius FC „Antakalnio parkas“
5 Martynas Vorušila FC „Antakalnio parkas“
5 Giedrius Sungaila FC „Antakalnio parkas“
5 Vytautas Giedra SK „Linksmakalnis“
5 Deividas Karlauskas SK „Linksmakalnis“
4 Laurynas Kavaliauskas „Imsrė“
4 Danielius Liaudanskis FC „Antakalnio parkas“
4 Mindaugas Kasparas FC „Antakalnio parkas“
4 Martynas Misevičius „Ąžuolas“
4 Mindaugas Oškutis „LDK Kęstučio MPB“
4 Justinas Pučinskis „LDK Kęstučio MPB“
4 Tautydas Macaitis „Norlin“
4 Mantas Jonušaitis „Tauragė“
3 Rokas Venslauskas „Imsrė“
3 Lukas Dapkus „Imsrė“
3 Matas Venslauskas „Imsrė“
3 Egidijus Pošukevičius SK „Linksmakalnis“
3 Simas Janauskas FC „Antakalnio parkas“
3 Domas Jarašius FC „Antakalnio parkas“
3 Marius Andriulis „Tauragė“
3 Marius Ambrutis „Tauragė“
3 Petras Mazur „Ąžuolas“
3 Kęstutis Paulaitis „Skirsnemunė“
2 Nidijus Janavičius „Ąžuolas“
2 Kęstutis Zaksas „Ąžuolas“
2 Antanas Jockus „Tauragė“
2 Gedas Cirvinskas „Tauragė“
2 Elvinas Navickas FC „Antakalnio parkas“
2 Deividas Abucevičius FC „Antakalnio parkas“
2 Edvinas Alimkinas FC „Antakalnio parkas“
2 Artūras Liugamirskas SK „Linksmakalnis“
2 Artūras Armonas SK „Linksmakalnis“
2 Haroldas Butkus „Imsrė“
2 Aurimas Žmuidinavičius „LDK Kęstučio MPB“
2 Aivaras Telišauskas „LDK Kęstučio MPB“
2 Evaldas Žimaila „Skirsnemunė“
2 Artūras Žimaila „Skirsnemunė“
2 Matas Bytautas „Norlin“
1 Audrius Danielius „Imsrė“
1 Matas Kasparaitis „Ąžuolas“
1 Rolandas Norkus „Ąžuolas“
1 Rokas Sirvydis „Norlin“
1 Vytautas Danius „Norlin“
1 Lukas Liola „LDK Kęstučio MPB“
1 Giedrius Jukna „Tauragė“
1 Povilas Malakas FC „Antakalnio parkas“
1 Benas Kudirka FC „Antakalnio parkas“
1 Patrikas Kutka FC „Antakalnio parkas“
1 Nedas Zagurskas FC „Antakalnio parkas“
1 Paulius Giedraitis SK „Linksmakalnis“
1 Gražvydas Steponaitis „Skirsnemunė“
1 Gediminas Pravackas „Skirsnemunė“
GELTONŲ KORTELIŲ STATISTIKA
geltona kortele Vardas, Pavardė Komanda
4 Salvijus Vidrinskas „Ąžuolas“
4 Ramūnas Kasparaitis „Ąžuolas“
4 Giedrius Jukna „Tauragė“
4 Domas Jarašius FC „Antakalnio parkas“
4 Tautvydas Macaitis „Norlin“
3 Tadas Kiliokaitis „Norlin“
3 Saulius Andriuškevičius „Ąžuolas“
3 Rokas Venslauskas „Imsrė“
3 Arnas Levonauskas „Imsrė“
3 Matas Venslauskas „Imsrė“
3 Lukas Rudzevičius „Imsrė“
3 Marius Andriulis „Tauragė“
3 Haroldas Eiskis „LDK Kęstučio MPB“
3 Mindaugas Kasparas FC „Antakalnio parkas“
3 Giedrius Sungaila FC „Antakalnio parkas“
2 Gytis Vaičius „LDK Kęstučio MPB“
2 Arnas Metrikis „LDK Kęstučio MPB“
2 Mažvydas Gintalas „LDK Kęstučio MPB“
2 Gintautas Rudzevičius „Ąžuolas“
2 Romas Auškalnis „Tauragė“
2 Deimantas Ilarionenkovas „Norlin“
2 Dovydas Jurkšaitis „Norlin“
2 Arnoldas Stakionis SK „Linksmakalnis“
2 Vaidas Giedra SK „Linksmakalnis“
2 Egidijus Pašukevičius SK „Linksmakalnis“
2 Vytautas Giedra SK „Linksmakalnis“
2 Deividas Karlauskas SK „Linksmakalnis“
2 Dominykas Žukauskas „Skirsnemunė“
2 Lukas Dapkus „Imsrė“
2 Laurynas Danielius „Imsrė“
1 Marius Ambrutis „Tauragė“
1 Nerijus Norkus „Tauragė“
1 Gediminas Cirvinskas „Tauragė“
1 Mantas Jonušaitis „Tauragė“
1 Martynas Misevičius „Ąžuolas“
1 Kęstutis Zaksas „Ąžuolas“
1 Saimonas Burkšaitis „Ąžuolas“
1 Mantas Murauskas „Imsrė“
1 Haroldas Butkus „Imsrė“
1 Lukas Bakšys „Imsrė“
1 Karolis Giedraitis „Imsrė“
1 Laurynas Kavaliauskas „Imsrė“
1 Artūras Žimaila „Skirsnemunė“
1 Gražvydas Steponaitis „Skirsnemunė“
1 Benas Kudirka FC „Antakalnio parkas“
1 Simas Janauskas FC „Antakalnio parkas“
1 Rolandas Daniulevičius FC „Antakalnio parkas“
1 Paulius Giedraitis SK „Linksmakalnis“
1 Mantas Raulynaitis SK „Linksmakalnis“
1 Mindaugas Zlatkus SK „Linksmakalnis“
1 Artūras Armonas SK „Linksmakalnis“
1 Mindaugas Oškutis „LDK Kęstučio MPB“
RAUDONŲ KORTELIŲ STATISTIKA
raudona kortele Vardas, Pavardė Komanda
1 Petras Mazur „Ąžuolas“
1 Ramūnas Kasparaitis „Ąžuolas“
1 Gytis Vaičius „LDK Kęstučio MPB“
1 Giedrius Jukna „Tauragė“
1 Mantas Jonušaitis „Tauragė“
1 Romas Auškalnis „Tauragė“
1 Marius Andriulis „Tauragė“
1 Dominykas Žukauskas FK „Skirsnemunė“
1 Matas Venslauskas „Imsrė“
1 Rokas Venslauskas „Imsrė“
1 Arnas Levonauskas „Imsrė“
1 Egidijus Pašukevičius SK „Linksmakalnis“
1 Domas Jarašius FC „Antakalnio parkas“

REZULTATŲ LENTELĖ PO VII TURO

Vieta
Komanda Žaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai + - +/- Taškai
1 SK „Linksmakalnis“, Kauno r. 7 6 1 0 44 14 +30 19
2 „Imsrė“, Jurbarkas 7 5 1 1 43 13 +30 16
3 FC „Antakalnio parkas“,  Kaunas 7 5 0 2 32 12 +20 14
4 „Ąžuolas“,  Tauragė 7 4 1 2 27 18 +9 13
5 „LDK Kęstučio MPB“, Tauragės r. 7 3 0 4 35 38 -3 9
6 „Tauragė“, Tauragė 7 2 0 5 25 28 -3 6
7 „Norlin“, Tauragė 7 1 1 5 19 36 -17 4
8 „Skirsnemunė“, Jurbarko r. 7 0 0 7 8 75 -67 0
 

I turas

„Skirsnemunė“ 0 : 10 „Tauragė“
„Imsrė“ 5 : 2  „LDK Kęstučio MPB“
 „Ąžuolas“ 1 : 6  SK „Linksmakalnis“
 „Norlin“ 0 : 4  FC „Antakalnio parkas“

III turas

FC „Antakalnio parkas“ 0 : 2 SK „Linksmakalnis“
„Norlin“ 3 : 4  „LDK Kęstučio MPB“
 „Ąžuolas“ 8 : 1  FK „Skirsnemunė“
„Imsrė“ 4 : 0  „Tauragė“

V turas

SK „Linksmakalnis“ 8 : 4 „LDK Kęstučio MPB“
„Norlin“ 3 : 10  „Imsrė“
FC „Antakalnio parkas“ 11 : 0  „Skirsnemunė“
 „Ąžuolas“ 5 : 0  „Tauragė“

VII turas

„LDK Kęstučio MPB“ 12 : 4 „Skirsnemunė“
„Linksmakalnis“ 2 : 2  „Imsrė“
„Norlin“ 3 : 6  „Tauragė“
FC „Antakalnio parkas“ 4 : 1  „Ąžuolas“

Pusfinalio rezultatai

„Skirsnemunė“ 4:7 „LDK Kęstučio MPB“
„Tauragė“ 2:13 „Norlin“
SK „Linksmakalnis“ 8:6 „Ąžuolas“
FC „Antakalnio parkas“ 3:2 „Imsrė“

II turas

„Skirsnemunė“ 0 : 15 „Imsrė“
„LDK Kęstučio MPB“ 3 : 4  „Ąžuolas“
 „Tauragė“ 2 : 3  FC „Antakalnio parkas“
SK „Linksmakalnis“ 7 : 4  „Norlin“

IV turas

„Skirsnemunė“ 2 : 4 „Norlin“
„Imsrė“ 2 : 6  „Ąžuolas“
FC „Antakalnio parkas“ 9 : 2  „LDK Kęstučio MPB“
 „Tauragė“ 2 : 5  SK „Linksmakalnis“

VI turas

SK „Linksmakalnis“ 15 : 1 „Skirsnemunė“
„Ąžuolas“ 2 : 2  „Norlin“
„Tauragė“ 5 : 8  „LDK Kęstučio MPB“
 „Imsrė“ 5 : 0  FC „Antakalnio parkas“

Ketvirtfinalis

SK „Linksmakalnis“ 20 : 0 „Skirsnemunė“
„Ąžuolas“ 5 : 0  „LDK Kęstučio MPB“
FC „Antakalnio parkas“ 5 : 2  „Tauragė“
 „Imsrė“ 6 : 3  „Norlin“

Finalo rezultatai

„Skirsnemunė“ 7:11 „Tauragė“
„LDK Kęstučio MPB“ 0:5 „Norlin“
„Ąžuolas“ 4:3 „Imsrė“
SK „Linksmakalnis“ 6:0 FC „Antakalnio parkas“